Runtime error - Cannot import GETDATETIMESTRING

xazxaz10 (55) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar 2 adet oyun indirdim. Exe dosyalarını açınca böyle bir hata ile karşılaşıyorum:

Runtime error  - Cannot import GETDATETIMESTRING

hakan 7 yıl önce

Lütfen soru sorarken "Yardım", "Acil" gibi ifadeler kullanmayın. Bunun yerine daha fazla bilgi verin. Hangi oyunlar, crackli mi? Ücretsiz oyun mu?

xazxaz10 7 yıl önce

oyunlar crackli car mechanic 2015 ile ets 2

Toplam 1 cevap

mavibilgisayar (562) 7 yıl önce cevapladı

Hata başlığından da anlaşılabileceği gibi muhtemelen Crack sorunu. İndirdiğiniz dosyalarda sorun var.

xazxaz10 7 yıl önce

başka bir oyunda da runtime error aliyorum ama farklı bir kod

mavibilgisayar 7 yıl önce

Yine bu Rusça başlıkla mı? @xazxaz10

xazxaz10 7 yıl önce

aynen Rusça başlıklı

mavibilgisayar 7 yıl önce

Başlık Rusça ise sorun yine Crack kaynaklı demektir. Oyunun Crack dosyasında sorun var anlayacağın.