S3 Mini Bekleme Modunda Şarjı Hızlı Bir Şekilde Tüketiyor

olcyk1954 (1) 6 yıl önce sordu
S3 Mini Şarjı % 50'nin Altına İndiği Zaman Telefon Kullanılmadığı Zamanlar Yani Bekleme Modunda İken Çok Hızlı Bir Şekilde Şarjı Tüketiyor %50 'ye Kadar bir Sorun Yok % 50'nin Altına İnince Telefon Normal Kullanımdan Daha Fazla Şarjı Tüketiyor Sorun Neden Kaynaklanıyor Teşekkürler.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

S3 mini miladı dolmuş telefonlardan birisi ve çok eski.. Bataryası öldüğü için şarjı çabuk bir şekilde bitiyor, ona masraf etmenizi tavsiye etmem. Yeni bir telefon almanın zamanı gelmiştir

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Muhtemel olarak batarya ömrünü tamamladı. Deji bataryalar nasıl? linkinde Samsung S3  mini ile ilgili bir deneyim var. Okumanda fayda var. Yeni bir pil almak isteyebilirsin.