Sabit batarya sökülürmü

batuhan2002 (3) 7 yıl önce sordu

Asus laptop bataryası sabit söküp pcyi direk sarj cihazı ile çalıştırma imkanı varmı yani bataryayı sökebilirmiyim

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Olabilir ama eğer çok gerekmiyorsa sakın bunu deneme. Laptop'a olmadık zararlar verebilir, tasarruf edebileceğini zannederken tam tersine hesapta olmayan masraflarada girebilirsin. PC açıkken elektrikler gitti geldi, voltaj düştü yükseldi, düşün.. Türkiye burası.. Pil üzerinde kalsın ve sen yine prizde kullan, sana bir zararı olmaz. Tersine fayda sağlar, makineyi korumanın bir çeşit sigortası olur.

batuhan2002 7 yıl önce

Haklısın teşekkür ederim

temmuz 7 yıl önce

Sevindim ikna olduğuna :)