Sadece Oyun Oynarken Bilgisayar Kendi kendine Alta alıyor (CMD Hemen Açılıp Kapanıyor)

hgamer (3) 7 yıl önce sordu

Lol oynuyorum . bilgisyar 1-2 sn liğine açılıp oyun alta alınıyor

oynayamıorum virüslere baktığımda da bilgsayarda virüs gözükmüyor

temmuz 7 yıl önce

Başından berimi öyle yoksa yenimi başladı bu problem?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Eğer problem önceden yoktuda sonradan ortaya çıktıysa PC'yi problem öncesi bir zamana/sistem geri yükleme noktasına geri alabilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Sorun virüs olmayabilir ama bir progam önceliği almaya çalışıyor olabilir. Yani oyun açıkken sende çalışan bir program uyarı veriyor, aktif hale geliyor olabilir. Oyuna başlamadan önce açık olan tüm programları kapatmanı öneririm.

Bir de sorun ekran çözünürlüğünden kaynaklı olabilir.  Farklı ekran çözümürlüklerinde sırası ile deneyebilirsin. Ekran çözünürlüğünü değiştirip oyunu aç, sorun devam ediyorsa başka bir çözünürlüğe geç.