safebrowsing.biz nasıl silinir?

yakamoz980 (1) 7 yıl önce sordu

adw clener da çıkmıyor safebrowsing.biz.malwerb proğramlarındada çıkmıyor.interneti ve bilgisayarı çok yavaşlattı.nasıl silinir lütfen  yardım

temmuz 7 yıl önce

Kısayolu sil ve yeni kısayol oluştur demiştim, yaptınmı?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Silinemeyen programlar için IOBit Uninstaller uygulaması "Zorla Kaldır" seçeçimi kullanılabir:

IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Eğer söz konusu olan bir uygulama değilde web korsanı ise (..ki olabilir). Malwarebytes AntiMalware ile sistemi tara ve Chrome'u açmak için kullandığın kısayolu silerek uygulama klasöründen yeni bir kısayol oluştur; onu kullan:

Malwarebytes AntiMalware nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

Ayrıca AdwCleaner ile bir temizlik yapılmasıda iyi olur:

AdwCleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

yakamoz980 (1) 7 yıl önce cevapladı

poğram bir tek chrome 'un başlangıç sayfası olarak çıkıo bilgisayarda hiç bir yerde yok o yüzden hiç bir yerde gözükmüyor

temmuz 7 yıl önce

Öyleyse o bir program değil. Web korsanı olabilir. Malwarebytes AntiMalware ile tarat sistemi ve Chrome'u açmak için kullandığın kısayolu silerek uygulama klasöründen yeni bir kısayol oluştur; onu kullan.