Sağ tık menüsü çok geniş açılıyor. Nasıl düzeltebilirim?

kullanici746184 (1) 2 yıl önce sordu

Sağ tık menüsü abi bende geniş açılıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Sadece taş tık menüsünde mi sorun var? Diğer görseller de de sorun olabilir mi?

Öncelikle şunu dene:

Masaüstünde sağ tuşla tıkla ve açılan menüden Görüntü Ayarlarını seç.

Daha sonra Görüntü Ayarları pencereside Ölçek seçeneğini bul ve bunu %100 yap ya da bir kaç deneme yap.  Hangisi istediğin boyuta getiriyora o seçenek kalsın. Bir de soruna mümkünse ekran görüntüsü ekle ki nasıl görüntüğini tam olarak anlayalım.