Sağ Tık Menüsüne Nvidia Denetim Masası Ekleme Yöntemi

ybaskin34 (1440) 3 yıl önce sordu

Sağ tık menüsünde Nvidia Denetim Masası görünmüyor ; nasıl ekleyebilirim ?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 3 yıl önce cevapladı

Sağ Tık Menüsüne Nvidia Denetim Masası Ekleme :

1.Yöntem :

- Denetim Masası > Donanım ve Ses > NVIDIA Denetim Masası tıklayıp " Nvidia Kontrol Panelini " açın.

- Ardından üst kısımda bulunan " Masaüstü Sekmesinden > Masaüstü Bağlam Menüsüne Ekle " seçeneğine tıklayarak aktif edin.

2.Yöntem :

- Başlata " Hizmetler " yazarak uygulamaya girin.

- Aşağı doğru inerek " NVIDIA Display Container LS " bulun.

- Daha sonra NVIDIA Display Container LS sağ tıklayıp önce " Durdur " daha sonra " Başlat " diyerek işlemi bitirin.