Sağ tıkla çıkan Araçlar sekmesi nasıl kaldırılır?

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

MasaüstundM sağ tık yapınca araçlar sekmesi çıkıyor .

Tıklayınca uygulama bukunamadi Explorer hatası veriyor. O sekmeyi nasıl kaldirsbilirik ?

ilkaybaki 4 yıl önce

Araçlar derken?

jackrudolphgs 4 yıl önce

Hani şu sağ tık yapınca görüntü ayarları kişiselleştir falan çıkıyor ya oraya araçlar sekmesi eklendi

Toplam 3 cevap

candan (4301) 4 yıl önce cevapladı

kayıt defterinden anahtar değerleri silinmiş olabilir sağ tıklama menüsü vereceğim reg dosyası çalıştırın düzelmesi gerekir

reg dosyası

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce cevapladı

Dediğini yaptım hala aynı hatayı veriyor

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bir önceki soruya yazdığın cevabı gördüm. Programdan dolayı gelmiş. Tavsiyem yeni bir kullanıcı hesabı oluşturup ondan devam et. Yeni oluşturduğun hesapta o gereksiz sekme olmayacak.

jackrudolphgs 4 yıl önce

Onu nasıl oluşturacağım.

jackrudolphgs 4 yıl önce

Aslında o sekme ile sorunum yok. Ama tıkladığım zaman uygulama bulunamadı yazıyor üstte de Explorer exe yazıyor. Çözemedim gitti