saglamindir.net sitesi güvenilir mi?

abdulbaki (75) 7 yıl önce sordu

Sağlam indir sitesi nasıl bir site oyun indirmeyi düşünüyorum µTorrent aracılığı ile saglamindir.net güvenilir mi?

thekkhatil 6 yıl önce

Sağlam İndir Sitesi Güvenilir. Tam 2 Yıldır Program Oyun Gibi Şeyleri O Siteden Uygulama İndiriyorum. Dediğim Gibi Gönül Rahatlığıyla İndirebilirsin

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

eğerki bedava bir  oyun indirecekseniz hiç bir site güvenli değildir

güvenli site soruyorsanız gezginler veya tam indir

candan 7 yıl önce

bu site cracklı ir site

candan 7 yıl önce

o sebepten güvenilmez

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Tam sürüm,  crackli yani, korsan indirme sitelerinin hiç birine güvenilir diyemem. Bu siteler her zaman virüs, truva atı, reklam yazılımı gibi zararlıları indirilen programların içine gömebilirler.

Bu tür sitelerden indirme yapacaksanız bu tür riskleri göze alın. Kurulum öncesinde ve sonrasında antivirüs programı ile tarama yapın.

Yine bilgisayarınızda Facebook, Twitter gibi sitelerin parolalarını saklamayın.