Sahibi yönetici olduğum ve herkese açık sayfaymı görmesini istemediğim kişilere nasıl kapatabilirim ?

mat7 (341) 7 yıl önce sordu

Sahibi  yönetici  olduğum  ve  herkese açık sayfaymı  görmesini  istemediğim kişilere  nasıl kapatabilirim ?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Sahibi olduğunuz sayfa nedir? Bir facebook veya instagram hesabımı mı, sosyal medya hesabı mı? Sosyal medya ise istenmeyen kişilere engel konulma özelliği mevcut.Bu durumda o kişiler sizi kendi hesaplarından bulamazlar.