sahibinden.com ininal kart kullanabilirmiyim ?

combine (9) 6 yıl önce sordu

Merhaba sahibinden.com'Da olan GeT(Güvenli e-ticaret) koruması ile alışveriş yapacağım ama ininal kart kabul ediyormu bilmiyorum.Mağlum ininal kart'a para aktarınca geri çekilmiyor.

@toprak34

Toplam 3 cevap

0138adana (54) 6 yıl önce cevapladı

O Bence Satıcıya Göre Değişir .

O Kişinin Banka Heasbına İnnial'den Aktarıyımmı ? Diye Sorarsın. Kabul Ederse Aktarırsın.

combine 6 yıl önce

Yok öyle değil GeT ile ürün satan satıcılar GeT adında bir güvence kullanıyor alıcı memnuniyeti için bu videoyu izleyerek anlayabilirsin. https://www.sahibinden.com/guvenli-e-ticaret

gassaray123 (1) 6 yıl önce cevapladı

onu satıcıyla iletişime girerek öğrenebilirsin telefon numarasını ara yada mesaj at mastercardla ödeme alıp almadıklarını sor genelde alırlar

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

İninal kart, mastercard olduğu için sitede mastercard desteği varsa elbette kullanabilirsin. İninal kart A101'de, Şok marketlerde bile geçiyor. Sahibinden 'de mi geçmesin :))

combine 6 yıl önce

İnşallah abi yoksa 0 almam gerek malum para çekilmiyor :D