Sahibinden.com üzerinden verilen ilan

ongun (90) 5 yıl önce sordu

Sahibinden.com adlı internet sitesi üzerinde ilan vermek istediğimde, ilan ver ya da Get ( Güvenli E-Tticaret) ile sat seçenekleri mevcut; Ben sadece ilan verirsem o ilan üzerinden / yani internet sitesi üzerinden herhangi bir alım yapılamıyor değil mi? Sadece Görüntüleniyor?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

İlan verdiğin zaman ürününü duyurmuş olacaksın. Satmış olmayacaksın. Oraya iletişim bilgilerini, ücreti, diğer detayları falan belirliyorsun. Gören kişiler seninle iletişime geçecekler zaten.