Şaka Virüsü Yapma Kolay Yapım

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Şaka Virüsü Yapma Kolay Yapım

    Toplam 1 cevap

    huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

    Merabalar Şaka virüsü Yapımını Öğreticem kolay Yoldan aşağıdaki leri uygulayın

    _____________________________________________________________________

    1. ilk önce Yeni Metin Belgesi Açıyoruz
    2. içine en başa şu kodu yazıyoruz msgbox
    3. sonra bir boşluk bırakıp "  Buraya Metin Yazin ÖRN: Pc nize Virüs girmiştir  "   "" bunu yazdiktan sonra arasına metin yaziyorsunuz
    4. Sonra Boşluk Bırakıp , virgül koyup bidaha boşluk bırakıp şunu yazın VbInformation msgbox "...." , VbInformation
    5. Yazdıktan Sonra Boşluk bırakıp virgül , Koyun Sonra "Buraya Başlık Adı girin"   "" yazin ve arasına Bişeyler yazin örnek  : virüs Var
    6.
    7. Sonra Farklı kaydet diyip Dosya adının en sonuna .vbs yazıp kaydedin ve sonucu görün bunu yapi p internetten birisine gönderebilirsiniz
    8. TEŞEKKURLER