Samsun J7 Prime Güncelleme

deniz16 (1) 4 yıl önce sordu

Samsung J7 Prime telefon aldım güncelleme yaptığım halde her güncellemenin bitiminde tekrar güncelleme istiyor sebep nedir acaba güncelleme yapmaktan yoruldum valla..

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Her ay yayınlanmakta olan güvenlik güncellemelerini yapıyorsun anlaşılan.

deniz16 4 yıl önce

Bilemiyorum ama yazılım güncellemesi diyor ve ekrandan güncelleme uyarısı gitmiyor güncelleme ertelendi diyor telefonda yeni aldım 2gun oldu..

omercik 4 yıl önce

Güncelleme yazısına tıklayıp onu "şimdi yükle" diyerek yükleyebilirsin. Yapılmadığı sürece o orada sürekli durur. @deniz16

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Artık yeni android telefonlara her ay güvenlik güncellemesi geliyor eskiden böyle bir durum yoktu yeni çıktı belki de sana da güvenlik güncellemesi geliyordur.