Samsung A7 İçinde instagram var gibi

andromobil (74) 3 yıl önce sordu

selamunaleykum arkadaşlar babam dün ikinci el a7 aldı bana ama içinde instagram var duruyor arama yeri var yani duvar kağıdının altında bu nedir yardımcı olursanız sevinirim.

darkcrak 3 yıl önce

Ekran görüntüsü var mı acaba? Ekran görüntüsünü alıp bizimle paylaşır mısın?

andromobil 3 yıl önce

Bilmiyorum nasıl oluyor

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Fabrika ayarlarına döndürün, temiz temiz kullanın.

andromobil 3 yıl önce

öyle olurmu

hydra 3 yıl önce

İkinci elmiş, neden fabrika ayarlarına döndürmeyesiniz ki? @andromobil

andromobil 3 yıl önce

içinde tuş gibi şeyler instagramdaki yani ekranın altında kalıyor yansıma gibi beğenme ve keşfet yerleri var

hydra 3 yıl önce

Nedense A5'de de aynı sorunu yaşamıştım, Instagramın beğenme, keşfet tuşları alt tarafta ekrana yansıyordu çözümünü bulamadık, bizde sattık. Aynı marka, benzer modelde aynı sorun yaşanması tuhaf. @andromobil

andromobil 3 yıl önce

aynen buda öyle

hydra 3 yıl önce

Telefoncuya sordunuz mu? @andromobil neden böyle diye?

andromobil 3 yıl önce

alan ben değilim babam

andromobil 3 yıl önce

oda sormamiş

hydra 3 yıl önce

Eğer kullanıma engel değilse kullanın derim. ben de bu şekildeydi telefoncuya sattım. Çözümü yok diye biliyorum panel arızası olabilir, hiç uğraşılmaya değmez. @andromobil bende ki kullanıma engel değildi ama yine de belli oluyordu. @andromobil

andromobil 3 yıl önce

kullanıma engel değil zaten catır cutur calışıyor

hydra 3 yıl önce

ahaha o zaman sorun yok :) @andromobil

andromobil 3 yıl önce

ya yok hocam benim içim rahat değil bide 900 tl

hydra 3 yıl önce

Geri görümeyi deneyin bence @andromobil

andromobil 3 yıl önce

Gerimi görürüm

hydra 3 yıl önce

Geri götürün. @andromobil

andromobil 3 yıl önce

adam normal bu felan dedi böyle kullanan dedi

hydra 3 yıl önce

Bunun neresi normal be arkadaş demedin mi? Bi' dee utanmadan normal olduğunu söylemiş. @andromobil

andromobil 3 yıl önce

ne bilim kardeşim cihaz zaten 1500 tl imiş 600 tl eksik verdik 900 tl tel ama sıfır fiyat 1500

andromobil 3 yıl önce

tamam teli değiştircem adama dedim telde başka hatalarda cıktı bide

andromobil 3 yıl önce

A2 CORE ALDIM

hydra 3 yıl önce

İnşallah bunda da o sorun olmaz. @andromobil

andromobil 3 yıl önce

yok bunda o değilde pubg gibi bi oyun vardı ucakdan atlıyon rahatca oynanıyor