samsung A7 Telefon Kullanıyorum Fakat Telefon Kilidi Girdim Unutdum Şimdi Telefon Açık Fakat İçine Ulaşamıyorum Acill Yardım

furkanozkaynak (16) 8 yıl önce sordu

samsung A7 Telefon Kullanıyorum Fakat Telefon Kilidi Girdim Unutdum Şimdi Telefon Açık Fakat İçine Ulaşamıyorum Acill Yardım

Toplam 1 cevap

ataberk (6) 8 yıl önce cevapladı

Telefonun ses açma+orta tuş+açma kapama tuşlarına sırasıyla basılı tutun biryer açılcak dokunmatiği kullanmaya çalışmayın çalışmaz ve ardından içinde reset user data yazılı biryer var oraya gelin ses tuşlarıyla ve açma kapamaya basın yes'e gelin açma kapamaya basın not telefondaki herşey silincek

furkanozkaynak 8 yıl önce

Söylediğiniz Şekilde Sorun Düzelirmi Garanti Dışına Çıkarmı Cİhaz Bu İşlemi Yaparsak

ataberk 8 yıl önce

Garanti dışı kalmaz ama herşeyin silinir