Samsung'da otomatik reddetme sorunu

kmlfrk (30) 9 yıl önce sordu

Samsung Galaxy s4 mini kullanıyorum. Bu aralar sadece bir numaranın beni aradığında otomatik olarak reddedildiğini gördüm. Arama kaydı'na giriyorum o numaraya bakıyorum İptal edildi diyor. Ayarlardan oto reddetmeye baktım o numara yok, oto reddetmeyi kapattığım halde aynı sorunla karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ????

Toplam 1 cevap

kmlfrk (30) 9 yıl önce cevapladı

Tamam hallettim. Sorun Google Play Store'daki CIA - Find Caller ID & Block uygulamasındanmış. Sildim sorun da çözüldü.