Samsung e-pop nedir?

ceyda (312) 8 yıl önce sordu

Hardiskte yer kalmadığı için bazı programları kaldırıyorum. Denetim Masası > programlar ve özelliklerde E-POP adında bir program var. Yayımcı kısmında Samsung Electronics yazıyor.

Samsung e-pop nedir? Bilgisayardan kaldırsam sorun olur mu?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

E-POP samsung bilgisayarlarda ön yüklü gelen bir program.
Samsung tarafından üretilen bilgisayarın modelini sol üst köşede gösteren
teknik bir programdır.

E-POP samsung logosu, bilgisayar modeli ve bazı teknik özelliklerini gösterir.

E-POP bilgisayardan kaldırılabilir. Bu hiç bir sorununa yol açmaz.

Bilgisayarın çalışması için gerekli bir program değildir.
E-POP programını kaldırdığınızda bilgisayarda bir sorun olmaz.

Fakat e-pop küçük bir program. Yaklaşık 7 MB civarında.

Yani size fazla bir disk alanı kazandırmaz.