Samsung ekran kilidini unuttum. Unutulan telefon şifresi nasıl açılır?

rufiq (1) 5 yıl önce sordu

Merhabalar.

Android telefonumda Samsung SM-A320F telefonumun ekran kilidini unuttum nasıl açabilirim?

Unutulan telefon şifresi nasıl açılır bilen var mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Her telefona göre değişmekle birlikte aşağı Ayarlar > Ekran (ya da Ekran Kilidi) bölümüne girip mevcut şifreniz istendiğinde girerek gelen seçenekler arasından "Kaydırma"yı seçerek android ekran kilidi kaldırabilirsiniz.

rufiq 5 yıl önce

Çok pardon. Başlığı düzenledim. Unutulan android ekran kilidini nasıl kaldırabilirim ?

omercik 5 yıl önce

Telefonunuzun markası ve modeli nedir? @rufiq

rufiq 5 yıl önce

Samsung SM-A320F