Samsung eski yazılımı nasıl geri yüklenir?

oguzhan34 (96) 6 yıl önce sordu

Samsung j7 2016 telefonuma dün yazılım geldi.Güncelledim. Telefon uygulamaları durdurma hatası vermeye başladı.Format atmak istemiyorum.Yazılımı geri yüklemek mümkün mü veya sorunun çözümü nedir. Ayarları sıfırladım. Değişmedi.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eski yazılımı geri yüklesen yine format atmış gibi olacaksın. Cihaz her halükarda sıfırlanacak. Arada hiçbir fark yok.

Yazılım güncelleme sonrası böyle hatalar olabilir. Format atmak en mantıklısı.