SAMSUNG GALAKSİ S3

ekici23 (1) 8 yıl önce sordu

SLM TELEFONUMU FABRİKA AYARLARINA DÖNÜ YAPTIĞIM İÇİN BÜTÜN MESAJLARIM SİLİNDİ GERİ GETİRME ŞANSIMIZ VARMI YARDIMCI OLURMSN

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Tenorshare WhatsApp Recovery 2.6.0 (tıkla)

Belki senin için şans oldu, Giveaway of the Day bugün yayınladı. Yarın sabah saat 10'a kadar bedava ve lisanslı kullanım hakkı bulunuyor. Program açıklamasına göre sadece WhatsApp mesaj ve kontakları değil. her çeşit kayıp, her kaybedilme vaziyetinde kurtarılabiliyor. İddiaları bu..