Samsung Galaxy A3 telefondaki silinen mesajlar nasıl kurtarılır?

kullanici26282 (1) 6 yıl önce sordu

Merhabalar. Çocuklar yanlışlıkla telefonumdaki bütün mesajları silmiş ve bn bunları geri yüklemek istıyorum. Android Data indirdım lakin benim telefonumun modeli seçeneklerde olmadığı için sonuca varamadım. Telefonum: Samsung Galaxy A3 2017

Mesajlarımı geri almam lazım, nasıl yapabiliriz? Şimdiden her şey için teşekkürler, kolay gelsın saygılar..

Toplam 1 cevap