Samsung galaxy j5 2016 modele sürüm 5.1 yükleme

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar benim kardeşimin telefonu bozulmuştu ve servisine gönderilmişti telefonun 8 gb kendi dahili hafıza yeri vardı servisine gitmeden önce android 5.1 sürümüydü Model numarası SM-J500J serviste android 6.1 surümüne geçilmiş ve telefona her hangi bir uygulama yükleyemiyor hata veriyor nasıl önceki sürüme geçebilirim googleden baktım bütün sürümler cıktı 5.1 sürümü 2 tane vardı hangisini indireceğimi bilemedim yardimcı olabilirmisiniz ve hangi programla yukleyebilirim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Android 6.0 sürümü daha güncel ve daha iyidir aslında. Ben 6.0 da kalmasını tavsiye ederim. Telefonunu bir defa fabrika ayarlarına döndürsün.

efsaneemrahylz 6 yıl önce

Onu denedik maalesef olumsuz @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Nasıl bir problemle karşılaşıyor tam olarak? Yani Play Store açılmıyor mu yoksa açılıpta uygulama mı indirmiyor? @efsaneemrahylz

efsaneemrahylz 6 yıl önce

Veri deposu dolu uyarısı veriyor @farurhenho

efsaneemrahylz 6 yıl önce

Halbuki telefonda hiç bir şekilde ne fotoğraf ne video var @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Çok tuhaf bir problem. Teknik servisle tekrar görüşün bence, problemi anlatın. @efsaneemrahylz