Samsung Galaxy J5 Android 6.0.1 cihaza root atmak

gncr (9) 6 yıl önce sordu

İnternette araştırdım fakat android sürümü bu durumu etkiliyor sanırim. Bu yüzden riske atmadim. Çözüm önerilerini bekliyorum.

Toplam 2 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Birazdan Sana Root Yapmayı Anlatırım Ama, Root İşlemleri Tehlike Temin Edebilirler,Garanti Dışına Çıkmanızı Sağlar.

Uzmanim.net - Site İçi | Root Anlatımı | Tıkla !

gncr 6 yıl önce

sm-j500f

malgibiolan 6 yıl önce

@gncr En Yakın Zamanda Cevabı Güncelleyeceğim

malgibiolan 6 yıl önce

@gncr SoruyuGüncelledim Bi Bakın İsterseniz

gncr 6 yıl önce

Teşekkur ederim bakacağım

gncr (9) 6 yıl önce cevapladı

telefonu takıyorum,root işlemi başlıyor fakat böyle bir hata veriyor ve root başarısız oluyor   @ malgibiolan

malgibiolan 6 yıl önce

Geliştirici seçeneklerini açıp usb hata ayıklamayı etkinleştirdinmi ?? @gncr

gncr 6 yıl önce

evet, yükleme engellendi hatası veriyor

malgibiolan 6 yıl önce

@gncr 1-) Kingo Root Uygulamasını Pc'ye İndireceksin. 2-) Telefonun Ayarlarında Güvenlik Yerine Gel. Bilinmeyen Kaynakların Aç

gncr 6 yıl önce

Onuda yaptım

malgibiolan 6 yıl önce

@gncr olması gerekirdi

malgibiolan 6 yıl önce

@gncr Kingo Link Değil Pcye Yükleyeceksin . Ve Kingo Root

gncr 6 yıl önce

kingo root ugulamasını pc ye indirdeim,telefona değil. root işlemi olurken böyle bir hata verdi. telefona bir şey kurmadım. başka bir root yöntemi var mıdır @malgibiolan

malgibiolan 6 yıl önce

Birde Sadece KingRoot Var Tek Tık Root