Samsung Galaxy J7 Prime 2 Android 9.0 Pie Güncellemesi gelmedi

nick1234 (1) 4 yıl önce sordu

Yakın Zamanda Bazı Samsung Cihazlarına Android 9.0 Pie Güncellemeleri Gelmiş Benim Telefonum Samsung Galaxy J7 Prime 2 Normalde Android 9.0 Pie Güncellemesi Gelmeliydi Ama Gelmedi Bunun Sorunu Ne Olabilir?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Telefonuna halen daha güncelleme gelmediyse beklemekte fayda var çünkü senin kadar bu güncellemeyi bekleyenler de var ve daha yeni dağıtıma çıkmış sırayla tüm telefonlara dağıtılıyor yazılım güncellemesi.

Bu sorun bende de oldu x marka telefon kullanıyorum ve arkadaşım da aynısından aldı bana 9.0 güncellemesi geldi ona 1 ay sonra geldi yani pat diye sana gelemez gelirse de şanslısın çünkü sırayla test ede ede yolluyorlar güncellemeyi. Bir hata var mı kullanıcılar memnun mu? Diye kontrol ediyorlar bu süre zarfında

Güncellemeyi denetlemek için altdaki adımları takip et:

Uygulamalar > Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme adımını takip ede bilirsin.