Samsung Galaxy J7 Prime, Android 8 güncellemesi ne zaman gelecek?

zozep (3) 5 yıl önce sordu

Merhaba, Samsung Galaxy J7 Prime telefonum hala Android 7 sürümünde. Android 8 sürümü ne zaman gelecek?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Guncelmiyiz.com sitesinde yazdığına göre Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F model için 19 Ekim'de Android 8 güncellemesi gelmesi planlanıyormuş.

Gelişmeleri buradan takip edebilirsin: http://www.guncelmiyiz.com/arama/sm-g610f

zozep 5 yıl önce

Vay, 6 gün kalmış demek :D

omercik 5 yıl önce

Bu kesin doğru olmayabiliyor ama. Önceden 12 Ekim yazıyordu şimdi 19 Ekim'e çıkmış. Bu kesin tarih değil, planlanan tarih. Ama eninde sonunda gelecek o kesin. @zozep

zozep 5 yıl önce

Yine ertelemezler inşallah.