Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FZDDINS ile Samsung Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY arasında ne fark var?

kahramanca42 (61) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar kendime temmuzda Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610FZDDINS  telefon almıştım. Kardeşimede 1 hafta önce j7 prime aldım ama o  Samsung Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY  diye geçiyor.

Bu  SM-G610FZDDINS  ile Samsung Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY modellerinin farkı nedir araştırdım bir türlü bulamadım.

murat 6 yıl önce

telefon modelleri tarafımca düzenlendi.

kahramanca42 6 yıl önce

Anladım ama 16 gb değil benim telefon 32 gb

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Galaxy J7 Prime SM-G6100ZDDTGY Özellikleri:

  • İşlemci 2.0Ghz
  • Kapasite 32GB

Galaxy J7 Prime SM-G610FZDDINS Özellikleri:

  • İşlemci 1.6Ghz
  • Kapasite 16GB

Aralarındaki temel fark işlemci hızı ve depolama alanı olarak görünüyor.

ismail1452 6 yıl önce

hangisi türkiyede satışta?

murat 6 yıl önce

netten bulduğum kadarı ile Galaxy J7 Prime G610 satılıyor @ismail1452