Samsung Galaxy J7 Prime Sorunlar

kahramanca42 (61) 6 yıl önce sordu

Merhaba Samsung galaxy j7 prime 610f telefonum var. Nadir de olsa arama yaparken direk arama sonlandırıldı diyor mesaj atınca gönderilmedi diyor.Bununlada kalmadı.Mesaj geldiğinde okuduğum halde mesaj simgesinin üstünde okunmadı olarak 1 mesaj gözüküyor.Ne yapmam gerek

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Açıkçası böyle genel sorunlar yaşıyorsanız, telefonun içindekileri yedekleyerek fabrika ayarlarına sıfırlamak en sağlıklı çözüm olacak gibi duruyor.