Samsung Galaxy Mega format attım, fotoğraf videoları geri yüklemem kurtarmam mümkün mü ?

selay (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba Samsung Galaxy mega telefonumun ekran şifresini unuttuğumdan telefona format attırdım fotoğraf videoları geri yüklemem kurtarmam mümkün mü ? Telefondaki herşey çok önemli benim için bu yüzden yazdım böyle bişey mümkün mü acaba

Toplam 2 cevap

buraksari (7) 6 yıl önce cevapladı

Google Fotoğraflar ile senkronize olmuşlarsa geri gelir, google hesabınızda oturum açın, galeriye düşmeye başlarlar. Eğer yapılmamışsa maalesef artık geri getiremezsiniz.

tevfik07 (1) 6 yıl önce cevapladı

bu mümkün olabilir. ama bazı durumlarda tam kurtaramayabilir ama birçok şeyde işe yaradı.

yapman gerekenler:

1-MiniTool Power Data Recovery 6.8'i indir

MiniTool Power Data Recovery 6.8 (tıkla)

not: bunu indirdiğinde 1GB iznin oluyor. ama internetten keyini bulduğunda sınırsız oluyor.

2- program açıldığında, "Digital Media Recovery"e tıklıyorsun.

not: bu sırada tabletinin bilgisayarına bağlı olması gerekiyor.

3-tıkladıktan sonra tabletini seçiyorsun.

not: bu uzun süre sürebilir.

4- silinen dosyanın konumuna giriyorsun

5- dosyalarını seçip "Recover"e tıklıyorsun

bu kadar!