Samsung Galaxy Note 3 de mobil ağ ile indirme yapamıyorum

yaseminn (1) 9 yıl önce sordu

Samsung Galaxy Note 3 de mobil ağ ile indirme yapamıyorum. Wifi ile baglıyken indirme yapabiliyorum. Ayarlara baktım bırsey bulamadım. Çözümü için yardım ederseniz sevirim

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Normalde 3G üzerinden indirme işlemini engelleyecek bir özellik yok.

Fakat belki Access Point ayarlarınızda sorun olmuş olabilir.

Samsung Galaxy Note 3 için şunları kontrol eder misiniz? Beim cihazım ingilizce olduğu için ingilizce yazacağım (Türkçe'ye çevirmeyi deneyeceğim, biraz farklı olabilir)

  1. Samsung Galaxy Note 3 telefonunuzda Settings (ayarlar) bölümüne dokunun.

  2. Mobile Network (Mobil şebeke) dokunun.

  3. Access Point Names (Erişim Noktaları Adları?) dokunun.

  4. APN's açılacaktır. Burada operatorunuze göre Avea, Turkcell,Vodefone hangisi yazıyor ve seçiliyse ona dokunun.

  5. Proxy (Vekil sunucu) ve port bölümlerinde bir şey yazıyorsa temizleyin.

3G ile download sorununda olabilecek tek şey, aklıma gelen bu.

Ayrıca bir yazılım yüklediyseniz sorun ondan da kaynaklanabilir. Hotspot, VPNdroid vs gibi bir yazılım.

yaseminn 9 yıl önce

dediğinizi yaptım ancak sorun hala devam ediyor.

murat 9 yıl önce

İndirme sorunu sadece Google Play'de mi mevcut?

yaseminn 9 yıl önce

hem internetten hemde Google Play'den sorun