Samsung Galaxy Note 3 Şifre sorunu (SİSTEM AÇIĞI)

lucas77 (199) 5 yıl önce sordu

Telefona şifre olarak desen koyduğumuzda kapattıktan sonra açtığımız zaman deseni 5 kere yanlış girip pin kodundan giriş yaptığımız zaman direk telefon açılıyor ve kapatıp açtığımız zaman ise ekranda desen çıkmıyor yani sistem açığı olarak düşünüyorum neden böyle oluyor bir fikriniz varmı ?

                                                                                                                        -Teşekkürler...

Toplam 2 cevap

malgibiolan (307) 5 yıl önce cevapladı

Bana Göre Bu Bir Açık Değildir .

Şifreyi 5 Kez Yanlış Girdiğinde Unutmuş Olman İhtimali

İçin Senden Telefonun PİN'ini Veya Telefona Bağlı Google Hesabını İster.

Bunu Girip Telefonu Açtığında İse Şifreyi Sıfırlar .

Sonra Senin Yeniden Şifre Koyman Gerekir.

lucas77 5 yıl önce

Peki bu her telefonlar için geçerlimi ?

malgibiolan 5 yıl önce

@lucas77 evet benim android cihazlarımda'da geliyor.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bu bir güvenlik açığı değil. Desen kilidini 5 kere yanlış girdiğinde devre dışı kalıyor ve PIN'ı girmeni istiyor.

lucas77 5 yıl önce

devre dışı kalıyor derken desen şifresini mi kastettiniz ?

omercik 5 yıl önce

Evet yanlış girdiğin için kısa süreliğine askıya alınıyor ve ek olarak belirlediğin şifreyi girmeni istiyor. @lucas77