Samsung Galaxy S3 GT-19300 telefonuma hangi ROM yüklemeliyim?

treajen (43) 6 yıl önce sordu

Elimde bir adet S3 GT-19300 var. Birkaç ay dayanması lazım ama aşırı kasıyor formattı her şeyini yaptım olmuyor. Son çare olarak hafif ve hızlı bir ROM yükleyeceğim. Tavsiye ettiğiniz en hızlı ROM hangisidir? Birde nasıl yükleyeceğimi söylerseniz sevinirim.

Toplam 2 cevap

umuttt (207) 6 yıl önce cevapladı

Sonuçta ne kadar düşük android sürümünü seçersen telefonu o kadar az yormuş olursun diye düşünüyorum onun için düşük android sürümlü romları yüklemen faydalı olucaktır.

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Telefonuna uygun rom için araştırdım ama pek birşey bulamadım.

Ama orjinal romu tekrar yüklemek istersen buraya tıklayarak nasıl yüklendiğine bakarblrsin

Yada android 5.1 yapmak istersen buraya tıklayarak nasıl yüklendiğine bakarblrsin.

Ama orjinal romu tekrar yüklemek daha faydalı olabilir. Bunları yapmadan önce dosyalar yedeklenmelidir.

temmuz2004 6 yıl önce

@treajen bunlar ile uğraşmak istemiyorsan yeni telefon almanı tavsiye ederim

pilaye 6 yıl önce

Merhaba @temmuz2004 Bende sıfırlamak istiyorum, telefonum 4 yıllık, garanti vs. yok. En iyi ROM orijinal ROM mudur?

pilaye 6 yıl önce

Veya yormayacak bir ROM öneriniz var mı?

temmuz2004 6 yıl önce

@pilaye telefonun modeli nedir? Ona göre yanıt vereyim

pilaye 6 yıl önce

Samsung Galaxy S3 (16 GB) @temmuz2004

temmuz2004 6 yıl önce

@pilaye özele gelirmsn