Samsung Galaxy S4 telefona ulaşamıyorum

ebuhasan (30) 5 yıl önce sordu

Samsung Galaxy S4'ün bataryası bozuldu, içinde ulaşmam gereken kayıtlarım var. Telefonu açtığımda bataryadan dolayı sürekli yeniden başlatıyor. İçindeki kayıtlara nasıl ulaşabilirim? Hafıza kartı falan var mıdır? Yani, telefonun vidalarını falan açıp hafızasına ulaşamaz mıyım? Yeni batarya'da almak istemiyorum, Ne yapacağım. Teşekkürler.

darkcrak 5 yıl önce

Şarj oluyor'mu @ebuhasan

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Başka çaresi yok bataryan bozuksa yeni batarya almak zorundasın.

dnzclk44 (19) 5 yıl önce cevapladı

başka yöntem var ama telefonun anakartına zarar verip işi daha kötü bir hale sokabilirsin...

darkcrak 5 yıl önce

Yanlış bir bilgi verme lütfen @dnzclk44

darkcrak 5 yıl önce

Boş yere'de yorum yazma @dnzclk44

omercik 5 yıl önce

@darkcrak sakin ol sen de :)

dnzclk44 5 yıl önce

yanlış bilgi değil ? güç kaynağı varsa bataryanın girdiği + ve - kutbuna koyarak çalıştırabilir ama voltajı yüksekse anakartı yakabilir

dnzclk44 5 yıl önce

yorum yazmak için yazı yazma lütfen

ebuhasan (30) 5 yıl önce cevapladı

Nasıl bir yöntem?