Samsung GT S5610K ile Facebook'a nasıl girilir?

concoa3 (1) 6 yıl önce sordu

Samsung GT S5610K telefonum var. Bu telefonla internete, Facebook'a nasıl girebilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Ayarlarını kurcala mobil veri falan varsa internete girebiliyordur. Yoksa da şansına küsersin.

concoa3 6 yıl önce

tuşlu telefonda mobil veri yok bir defa girmiştim ama nasıl olduğunu unuttum

omercik 6 yıl önce

Eğer varsa ayarlarda mutlaka vardır. Bağlantı ayarları falan o tarz yerlere bakabilirsin. Yoksa yoktur @concoa3

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Samsung GT S5610K gibi telefonların internet bağlantısı olsa bile sınırlı önbelleği olduğu için Facebook gibi yüklü web sitelerini düzgün açmaları mümkün değildir.  Yine sahip oldukları işletim sistemleri farklı olduğu için app yüklemek de mümkün değil.