Samsung j7 2016 model telefona root nasıl atılır?

oguzhan34 (96) 5 yıl önce sordu

Samsung j7 2016 model telefona root nasıl atabilirim?

Android sürümü  8.1.0 oreo

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Root "şunu yaparsan atarsın" denecek kadar basit bir işlem değil maalesef. Her Android sürümüne, her markaya hatta her modele göre değişiyor. Nasıl atarsın bilemiyorum ama Google'da "samsung j7 2016 android 8.1 root" diye aratırsan sana daha iyi yardımcı olur. İlgili root dosyalarını falan indirip telefona flashlaman gerekecek.

oguzhan34 5 yıl önce

O konuları biliyorum ama dosyayı bulamadığım için sizden destek almak istedim. @farurhenho

omercik 5 yıl önce

Ben de baktım biraz kesin bir şey yok maalesef bi telefonculara falan göster istersen yapan vardır belki @oguzhan34

oguzhan34 5 yıl önce

Teşekkür ederim :) @farurhenho

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

1 tane program var telefonuna yükle işlem kolay

Kingroot.apk

omercik 5 yıl önce

Bu program Android 5'ten sonra çöp oldu, hiç denemiş miydin?