Samsung J7 Prime Android 8 Oreo güncellemesi ne zaman gelecek?

kowo (3) 6 yıl önce sordu

Samsung Galaxy J7 Prime Orijinal Türkiye garantili telefona Android 8.0 gelecek mi?

Samsung J7 Prime Android 8 Oreo ne zaman gelecek?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Android 8.0 Oreo güncellemesi Galaxy J7 Prime için net değil. Yani Galaxy J7 Prime Android 8.0 Oreo güncellemesi alabilir de almayabilir de. Samsung tarafından Galaxy J7 Prime ile ilgili bir açıklama gelmemişti. Sadece  T-Mobile tarafından Galaxy J7 Prime Android 8.0 Oreo güncellemesi alıcağı duyuruldu.

kowo 6 yıl önce

Sizce alır mı?

hakan 6 yıl önce

@kowo yaz sonu gibi alır diye düşünüyorum

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

J7 Prime muhtemelen Android 8.0 alır, çünkü çok iyi bir telefon. Ama ne zaman alır belli değil.

kowo 6 yıl önce

2018 sonu gibi mi?

omercik 6 yıl önce

Maalesef bilgim yok. Ama yüksek ihtimalle alacağını düşünüyorum. @kowo

oguzhan34 5 yıl önce

@farurhenho j7 2016 alır mı acaba ?