Samsung Model Np350v5c Softr laptopuma Windows 7 format atamıyorum

met1963 (6) 7 yıl önce sordu

Samsung Model Np350v5c Softr laptopuma Windows 7 format atamıyorum Bios ayarlarını yaptım fakat bir türlü format başlamadı DVD sürücüsü ve DVD çalışıyor fakat format başlamadı samsung yazısından sonra siyah ekran geliyor ve öylece saatlerce duruyor yardımlarınızı bekliyorum..

Şimdiden teşekkürler..

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Birde bootable flash bellek ile yüklemeyi dene istersen.

Yükleme flash belleğini Rufus (tıkla) ile oluşturabilirsin.

met1963 7 yıl önce

Teşekkür ederim yarın onu denicem şuan elimde çalışır bir PC olmadığı için deneme şansım yok

temmuz 7 yıl önce

Kolay gelsin

met1963 (6) 7 yıl önce cevapladı

Notebook a uygun bios ayarını bilen varsa yardımcı olabilir mı acaba yeni bir format DVD si aldım fakat format baslamiyor ve notebook un orijinal Windows 8 özelliği varmış bios dan bir ayar yapılarak tekrar formatlanabiliyormus konu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim.

Teşekkürler şimdiden