samsung s3 mini GT-I8200 WİFİ SORUNU

0frkn216 (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar benim samsung s3 mini GT-İ8200 VAR. Ben telefonumla önceden baglandıgım wifi'ye şimdi baglanamıyorum telefon diger wifilere baglanıyor . benim baglanamadıgım wifiye başka cihazla baglanabiliyorum görüşlerinizi bekliyorum lütfen yardım edin

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Telefonundan o bağlantıyı önce sil sonra mevcut ağları telefonunda yenile ve daha önce bağlanamadığın bağlantıya -şifresinide girerek- yeniden bağlanmayı dene.