Samsung Smart Tv televizyonumun serisini nasıl öğrenebilirim?

mavibilgisayar (562) 9 yıl önce sordu

Samsung Smart Tv televizyonumun serisini nasıl öğrenebilirim?

Samsung Smart TV televizyonlarda, menüler televizyonun serisine göre farklılık göstermektedir.

Aşağıda sizin Samsung Smart Tv televizyonunuz hangi seriye ait nasıl öğrenebilirsiniz anlatılmıştır

Toplam 1 cevap

mavibilgisayar (562) 9 yıl önce cevapladı

Samsung Smart Tv televizyonumun serisini nasıl öğrenebilirim?

Samsung Smart TV televizyonlarda, menüler televizyonun serisine göre farklılık göstermektedir.

Aşağıda sizin Samsung Smart Tv televizyonunuz hangi seriye ait nasıl öğrenebilirsiniz anlatılmıştır

Televizyonunuzun model serisini öğrenmek için çeşitli yöntemler vardır.

  1. Samsung Smart Tv model kodunu biliyorsanız, bu koddaki 5inci basamak ürününüzün serisini gösterir. Model kodunu ürününüzün
    faturasından da öğrenebilirsiniz. Örn. UE55H8000AL model kodunda H ürünün serisini gösterir.

  2.  Samsung Smart Tv model kodunu arka kapaktaki etiket üzerinden öğrenebilirsiniz.
  3. Samsung Smart Tv Televizyonunuzdan Menu > Destek > Samsung’a Başvurun seçeneklerini takip ederekte model kodunuza rahatça ulaşabilirsiniz.

  4.