Samsung Tab3 e format atılması

merlin (1) 4 yıl önce sordu

Samsung tabletim çok kasıyor bu yüzden format atmayı düşünüyorum. Ayrıca android sürümü de çok düşük. Format attıktan sonra tablet yine eski sürümde mi olur yoksa değişir mi?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bir cihaza format attığın zaman aynı sürümü olarak format atmış olursun yani fotmat attığın zaman eski sürümü yüklü olur.

Daha önceden uzmanim.net üzerinden bir çözüm yazmıştı arkadaşımız @ismailsarp arkadaşımız, alttaki linkden çözüme gide bilirsin.

Samsung Galaxy Tab 3 şifresini unuttum, tabletimi açamıyorum, ne yapmam gerekiyor?