Samsung tablet renk sorunu

kullanici114350 (1) 7 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar samsung tabletim daha öğlene kadar normal bir şekilde çalışıyordu tabletin başından kalktım ve bilgisayara geç vvetim bilgisayarda işim bitti ve yine tablete geçiyim dedim ve renk kayması ve tüplü monitör görüntüsü yanlarda ise siyahlık var kullanılamaz bir halde 1 sene önce bu sıkıntıyı yaşamıştım ve samsung un servisine götürdüm garantisi bitik olmasına rağmen para almadılar eve gittiğimizde sıkıntı yoktu  gayet güzel çalışıyordu şimdide aynı sıkıntım var bunun kalıcı bir çözümü varmı nereye götürmeliyim artık sinir kapmaya başladım yazanlara şimdiden teşşekürler

temmuz 7 yıl önce

Nerede ne yazanlara sinir kapıyorsun ? Neden?.. :(

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Aynı sorunu ikinci kez veriyor olması bir üretim sorununa işaret.  Belli ki servis de bunun farkında ve garantisi olmamasına rağmen sizden ücret almamış.

Kalıcı bir çözümü olduğunu açıkcası düşünmüyorum. Varsa tabletin anakartını sorunsuz bir kart ile değiştirmek çözüm olabilir.

Samsung tabletin tam modelini yazsaydınız bu sorunu sizden başka yaşayan var mı araştırabilirdik.