Samsung tablette silinen fotoğraflar geri yüklenebilir mi?

sumeyra07 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba,

Benim samsung 10.1 tabletim var. Ekranında desenli tuş kildi mevcuttu. Engelli abim var ve ekranına yanlış desen girdiği için iptal oldu. Bende internette bulunan verileri girerek tableti açtım. Fakat tablet ilk aldığım güne döndü. Hiç program, fotoğraf ve video kalmamış. Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Siz telefonu sıfırlama işlemi yapmışsınız bu yüzden tüm verileriniz silinmiş.Silinmiş verileri geri getiren bazı uygulamalar mevcut.Ancak bunlar %100 başarı sağlamayabilir.Eğer silinen verinin üstüne yeni veri yazılmadıysa verileri kurtarmak mümkündür.

Aşağıdaki linke tıklayın ve söylenenleri uygulayın.Silinmiş verilerin kurtarılması birazda şansınıza kalmış.

Andoid formattan sonra silinen verileri nasıl geri yüklerim?