Samsung Türkiyenin resmi açıklamasına göre Android 7.0 güncelleme takvimi nasıl? Hangi Samsung telefonlar ve tabletler hangi tarihlerde güncellenecek?

temmuz (12505) 7 yıl önce sordu

Samsung Türkiye web Android 7.0 Nougat güncelleme takvimini resmen açıklamış.

Samsung Türkiyenin resmi resmi web sayfasındaki açıklamasına göre Android 7.0 güncelleme takvimi nasıl olacak? Hangi Samsung telefonlar ve tabletler hangi tarihlerde güncellenecek?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Samsung Türkiye Destek sayfasından aktarılmıştır: