Sanal bilgisayar nasıl kurulur??

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Bir sanal bilgisayar kurmak istiyorum. Nasıl yapacağım?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sanal bilgisayar nasıl oluşturulur? (tıkla)

Sitede "Sanal bilgisayar nasıl kurulur?" araması diğer sonuçları (tıkla)

Not: Konular açılmadan önce site içinde (üstteki arama motoru kullanılarak) araştırılmalıdır.

Edit:

Sanal bilgisayarda linux kurulumu üzerine birşeyler anlatmış (tıkla) @murat

Eğer VirtualBox kullanarak yapmayı düşünürsen;

Virtual Box Linux Kurulum - videolu anlatım (tıkla)

Sanal Makine İle Linux Kurma - videolu anlatım (tıkla)

Daha bir sürü kaynak var site içinde ve site haricinde. Biraz araştırsaydın ya. Halbuki mevzu programcılık olsaydı kimbilir nereleri araştırır neler bulurdun öyle değilmi ama.

toprak34 6 yıl önce

@temmuz Tamam abi bundan sonra öyle yaparım.

temmuz 6 yıl önce

İyi olur. Böylece başkalarınada örnek olursun :) toprak34

temmuz 6 yıl önce

Üstteki ikaz sadece sana değil. Başkalarıda dikkat etsinler diye ekledim mesajıma @toprak34

toprak34 6 yıl önce

@temmuz :)