Sandisk ssd plus 240 gb bu bilgisayarla uyumlumudur?

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

https://www.n11.com/urun/sandisk-ssd-plus-sdssda-240g-g26-25-240-gb-sata-3-ssd-66126?magaza=tekno-center&gclid=EAIaIQobChMIuYL0g43v5wIVBOAYCh3w1QZbEAQYASABEgLEuvD_BwE&gclsrc=aw.ds evet arkadaşlar vermiş olduğum linkteki ssd 7 yıllık laptopum olan exper karizma a5v-c83 modelli laptopa uyumlumudur öbür soru olarak vermiş olduğum toshiba ssdyi almaktan vazgeçtim maliyeti yüksek diye hemde bu vermiş olduğum linkteki ssdnin boyutu yeterli diye

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Sata SSD'ler laptobuna uyum sağlıyacaktır, ayrıca bu soruyu satıcıya sorarsan çok kısa sürede cevap alırsın.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

O yazdığun ssd bilgisayarına kesinlikle uyumludur ayrıca o ssd yi başka bilgisayara da taksan uyumludur.

Not: Sandisk yerine kingston alman daha iyi ola bilir çünkü kingstonlar daha iyi bu konuda. Bana bir Bilgisayarcı demişti elbette Sandisk iyi ama Kingston daha iyi fakat samsung derdim ama samsunglar'da pahalı