Şarj bittikten sonra kapanan ve aşırı yavaşlayan android problemi

canerka (1) 3 yıl önce sordu

samsung marka android telefonum şarj bittikten sonra kapandı, şarja taktım doldu telefou açtım ancak şu anda kullanıyorum ancak çok aşırı yavaş. Telefonu yedekleyip, hard reset atmayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

Telefon, bilgisayardan yedeklenebilir mi?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Telefonu tekrardan kapatıp açmanda fayda var olmazsa format atabilirsin

canerka 3 yıl önce

format attıgımda uygulama bilgilerini kaybedecek miyim?

darkcrak 3 yıl önce

Format atmadan önce bilgilerini bir sd kart'a yedeklersen veya blut'a bilgilerin orada kalır @canerka