Sata destekli bir Windows xp nasıl olur ?

andromobil (74) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar eski bir bilgisayarım vardı onu açtım ama sadece Windows Xp açılır hdd sata ama ben sata iso orjinal bulamadım hep entegre edilmiş ne yapmalıyım sistem eski

Toplam 1 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

full program indir net diye bir sitede Windows XP ISO dosyaları mevcut bunlarda SATA sürücüleri de var. uzmanim.net'te Crack linki veremiyoruz. Google'da aratırsan siteyi bulabilirsin.

andromobil 1 yıl önce

Modifiyeli dosyaları sevmiyorum orjinal daha iyi aslında kendimiz eklerkende modifiyeli oluyor