Scanning and reapring driver (C) direk hatası

kullanici828549 (1) 3 yıl önce sordu

Windows 10 işletim sistemi bilgisayarım açılırken bu yazı çıkıyor bir kaç gün önce Steam yükledim sonra c den dosyasıyla birlikte sildim hata verdi bir kaç tane mesala bu arabirim desteklenmiyor hatası yarım edermisiniz

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

HD Tune indirip Health sekmesinin fotoğrafını at, Error Scan sekmesine girip qiuck scan'ı disable yapıp tarat, bakalım bad sector var mı.

CMD'yi yönetici olarak açıp yukarıda ki gibi " sfc/scannow " yazıp enter tuşuna bas ve bitmesini bekle.

CMD'yi tekrar yönetici olarak açıp aşağıda ki komutları sırasıyla gir;

  • DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  • DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Ayrıca Chkdsk da yap.