Scriptteki adminpath yolunu nasıl bulurum?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar bende bir script var.Wampservera kurmayı denedim.Herşeyi yapıyorum oluyor ancak adminpath yani admin yolu istiyor.bunu nasıl bulabilirim?

Scriptin içindeki dosyalar şunlar:

@alattin hocam siz bu konuda bilgilisiniz.Lütfen yardımcı olun

alattin 5 yıl önce

php kullanan kişiler nedense yardımlaşmayı pek sevmiyor gibi gelmeye başladı bana

alattin 5 yıl önce

php benim uzmanlık alanım değiş ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum

Toplam 1 cevap

sapphire (66) 5 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun.Scriptlerle ilgilenen mutlaka aranızda vardır.

sapphire 5 yıl önce

Yardımınızı bekliyorum arkadaşlar.Uğraşıyorum uğraşıyorum yapamadım :(