SD kart disk yazma korumalı sorunu

kado007 (3) 6 yıl önce sordu

merhablar hafıza kartını pc ye bağladım biçimlendirmek ''disk yazma korumalı'' diye hata veriyo nasıl düzeltip biçimlendirebilirim cmd den yaptım olmadı ne yapabilirm

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

kado007 6 yıl önce

verdiğiniz makaledekileri uyguladım ama olmadı cmd den de yaptım son 6. adımda desteklemiyor diye hata verdi

temmuz 6 yıl önce

Oradakileri tam olarak yaptıysan (ve bilhassa Silicon Power Formatter programınıda denediysen) ama sonuç alamadıysan bence daha fazla yapabileceğin birşey yok demektir, geçmiş olsun @kado007

kado007 6 yıl önce

Evet tam olarak yaptim silicon power ilede formtlamak istediğimde disk yazma korumali hatasini aldim